Onze vertegenwoordigers

Wenst U technische ondersteuning op de werf? Neem dan contact op met  de in uw regio verantwoordelijke vertegenwoordiger.

 

Onderstaand vindt U de rechtstreekse contactgegevens van onze vertegenwoordigers.
 

   Regionaal verantwoordelijke



Ivo Van Hoof
T: +32(0)477 26 26 37
F: +32(0)2 583 51 60
E: i.vanhoof@plakagroup.be


 
     

West-Vlaanderen


Cédric Surdiacourt
T: +32 476 091 858
F: +32 2 583 51 60
E: c.surdiacourt@plakagroup.be
     

Oost-Vlaanderen


Filip Van Den Steen
T: +32 477 34 95 70
F: +32 2 583 51 60
E: f.vandensteen@plakagroup.be
     

Antwerpen / deel van Vlaams Brabant


Ivo Van Hoof
T: +32 477 26 26 37
F: +32 2 583 51 60
E: i.vanhoof@plakagroup.be
     

Limburg


Philippe Beckers
T: +32 473 96 11 62
F: +32 2 583 51 60
E: p.beckers@plakagroup.be


 
   

   Regionaal verantwoordelijke



 

 

Frédéric Raquet
T: +32 479 32 38 37
F: +32 2 583 51 60
E: f.raquet@plakagroup.be


 

     

Deel van Vlaams Brabant / Brussel NL


Werner Vanderstappen
T: +32 476 94 68 17
F: +32 2 583 51 60
E: W.Vanderstappen@plakagroup.be
     

Brussel FR

Wael Karim

T: +32 477 349 568
F: +32 2 583 51 60
E: w.karim@plakagroup.be

     

Henegouwen


Yves Du Mortier
T: +32 475 57 76 23
F: +32 2 583 51 60
E: y.dumortier@plakagroup.be
 
     

Waals Brabant / Namen


Julien Delincé
T: +32 473 20 27 22
F: +32 2 583 51 60
E: j.delince@plakagroup.be
 
     

Luik - Luxemburg


Jean-François Balhan
T: +32 476 40 90 43
F: +32 2 583 51 60
E: j.balhan@plakagroup.be
 
     

Luik - Luxemburg


Pascal Gaspar
T: +32 476 97 00 55
F: +32 2 583 51 60
E: p.gaspar@plakagroup.be
 
     


Contact

PLAKA Belgium
Industrielaan 2
B-1740 Ternat
T: +32 (0)2 582 29 45
F: +32 (0)2 582 19 62
E: info@plakagroup.be
Aanmelden voor PLAKA E-news Plaka Group

PLAKA GROUP BUILDING SITE SOLUTIONS

PLAKA® is a registered trademark of CRH® plc,
The International Building Materials Group

© 2013 All rights reserved by the Plaka Group