Onze vertegenwoordigers

Wenst U technische ondersteuning op de werf? Neem dan contact op met  de in uw regio verantwoordelijke vertegenwoordiger.

 

Onderstaand vindt U de rechtstreekse contactgegevens van onze vertegenwoordigers.
 

   Regionaal verantwoordelijke



Ivo Van Hoof
T: +32 477 26 26 37
F: +32 2 582 19 62
E: ivo.vanhoof@leviat.com


 
     

West-Vlaanderen


Cédric Surdiacourt
T: +32 476 091 858
F: +32 2 582 19 62
E: cédric.surdiacourt@leviat.com
     

Oost-Vlaanderen


Filip Van Den Steen
T: +32 477 34 95 70
F: +32 2 582 19 62
E: filip.vandensteen@leviat.com
     

Antwerpen / deel van Vlaams Brabant


Ivo Van Hoof
T: +32 477 26 26 37
F: +32 2 582 19 62
E: ivo.vanhoof@leviat.com
     

Kempen


Jules Loots
T: +32 474 69 09 33
F: +32 2 582 19 62
E: jules.loots@leviat.com
     

Limburg


Philippe Beckers
T: +32 473 96 11 62
F: +322 582 19 62
E: philippe.beckers@leviat.com


 
   

   Regionaal verantwoordelijke



Wael Karim
T: +32 477 349 568
F: +32 2 582 19 62
E: wael.karim@leviat.com

 


 

     

Deel van Vlaams Brabant / Brussel NL


Werner Vanderstappen
T: +32 476 94 68 17
F: +32 2 582 19 62
E: Werner.Vanderstappen@leviat.com
     

Brussel FR

Wael Karim

T: +32 477 349 568
F: +32 2 582 19 62
E: wael.karim@leviat.com

     

Henegouwen


Yves Du Mortier
T: +32 475 57 76 23
F: +32 2 582 19 62
E: yves.dumortier@leviat.com
 
     
cdawir - Plakabeton

Waals Brabant / Namen


Cyrille Dawir
T: +32 476 40 90 43
F: +32 2 582 19 62
E: cyrille.dawir@leviat.com
 
     
 

Luik - Luxemburg


Benoît Mertens
T: +32 495 561530
F: +32 2 582 19 62
E: benoit.mertens@leviat.com
 
     

Luik - Luxemburg


Pascal Gaspar
T: +32 476 97 00 55
F: +32 2 582 19 62
E: pascal.gaspar@leviat.com
 
     


Contact

PLAKA Belgium
Industrielaan 2
B-1740 Ternat
T: +32 (0)2 582 29 45
F: +32 (0)2 582 19 62
E: info@plakagroup.be
Aanmelden voor PLAKA E-news Plaka Group

PLAKA GROUP BUILDING SITE SOLUTIONS

PLAKA® is a registered trademark of CRH® plc,
The International Building Materials Group

© 2013 All rights reserved by the Plaka Group